מתחם תחתון קומת קרקע

143 מ"ר + גינה ⋅ 5 חדרים

מתחם תחתון קומה עליונה

125 מ"ר + גינה + מרפסת ⋅ 5 חדרים
1,210,000 ₪

מתחם תחתון דגם ג' קומת קרקע

142 מ"ר + גינה ⋅ 5 חדרים

מתחם תחתון דגם ג' קומה עליונה

142 מ"ר + מרפסת ⋅ 5 חדרים

מתחם עליון קומה תחתונה

114 מ"ר + גינה ⋅ 4 חדרים
1,015,000 ₪

מתחם עליון קומה אמצעית

138 מ"ר + מרפסת + גינה ⋅ 5 חדרים
1,260,000 ₪

מתחם עליון קומה עליונה

144 מ"ר + מרפסת + גינה ⋅ 5 חדרים
1,385,000 ₪

 

הוסף בית

 

 

 

 

 

 

השאירו פרטים ונשוב אליכם

שלח


הזדמנות לזמן מוגבל בלבד!

1,015,000 בלבד

דירת 4 חדרים | גינה ונוף לים

לפרטים נוספים חייגו

050-5799996

עדי


עלי זהב

טבעי לחיות ביחד

אודות הפרוייקט

הקהילה המתגבשת ביישוב "עלי זהב" מורכבת ממשפחות מכל רחבי הארץ. משפחות עם ילדים בגילאי מעון ועד נוער בגיל תיכון. משפחות העוסקות במגוון תחומים.

 

קהילה חמה ותוססת הדואגת לחיי הכלל והפרט בכל הגילאים, אשר תיצטרף לחיי חברה מגוונים, כגון: הרצאות, ערבי שירה, פעילויות, טיולים ועוד.

 

משפחות בעלות חזון המחפשות עשייה משמעותית, אשר שמו לעצמן מטרה לגור ביחד.

 
 • כביש 6
  12 דק'
 • פתח תקוה
  20 דק'
 • תל אביב
  30 דק'
 • פארק ההייטק אפק
  10 דק'

קהילה מחדשת ישוב

עלי זהב ממוקמת באזור אטרקטיבי במיוחד במספר מובנים: מיקום גיאוגרפי, אקלים וטופוגרפיה, וחומר אנושי.

 • מיקום גיאוגרפיהיישוב וקרבתו למרכז הארץ מאפשר לתושביו מגוון רחב של תעסוקה ללא צורך בנסיעה ממושכת ועמידה בפקקי תנועה.
  • נגישותהנגישות הקלה והמהירה מהיישוב מצידו האחד לאזור השפלה (כפר סבא ופתח תקווה) מישור החוף (תל אביב ורמת גן) ומצידו השני ליהודה (מודיעין וירושלים) מזמין ביקורים תכופים של בני משפחה חברים מכירים וסתם עוברי אורח ולכן כדאי להצטייד בבית גדול ומרווח.
  • אקליםהיישוב נמצא בגובה של כ – 350 מטרים מעל פני הים, בשטח הררי הצופה על קו החוף ועל ערי המרכז, במזג אוויר נוח ואוויר צח וצלול, טבול בירק ועצי זית עתיקים.
  • חומר אנושיהיישוב ממוקם בלב ליבו של גוש היישובים פדואל, ברוכין, לשם ובית אריה, בסביבה צעירה ודינאמית ומן המתפתחות בשומרון. היישוב נהנה ממגוון שירותים ומוסדות חינוך מעולים במרחק נסיעה של דקות בודדות.

אודות היזםתנועת ההתיישבות אמנה- על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.

 

לבנייני בר אמנה כ-70 פרויקטים ברחבי יש"ע ,הגליל והנגב , ומוניטין בנייה של למעלה מ-2000 יחידות דיור.

 

הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.

 

בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

 

מטרתה המצוהרת של בנייני בר אמנה היא להמשיך ולפעול על מנת להיות חברת הבניה המובילה בתחומה, ולאפשר את המשכה הרציף של התיישבות תוך יצירת אפשרויות מגורים